Yazlık Ev

Çelik İnşaat Edremit körfezi ve çevre il ve ilçelerin yazlık kesimlerinde sürekli olarak, inşaat yasağının olmadığı zamanlarda yazlık ev yapmaktadır. Daha önce yaptığımız projelere projeler menüsüne tıklayarak, yada buradan ulaşabilirsiniz. Yazlık ev almayı düşünüyor iseniz bizim ile irtibata geçebilirsiniz en iyi avantaj fiyatlar ile sizi Edremit, Akçay, Altınoluk, Burhaniye, Ayvalık yazlık ev sahibi olabilirsiniz isterseniz kendi projelerimizden satın alabilir ya da iş karşılığında aldığımız yazlık evlerden biri için bizi arayabilirsiniz.

Yazlık Ev Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler.

1- Yazlık ev satın alırken ilk önce evin genel durumu, kaç yaşında olduğu, Evin genel durumlarına dikkat ediniz. Sıfır diye satılan evlere dikkat etmek gerekir.

2- Yazlık ev satın alırken en çok yapılan hatalardan biri de evde tadilat işlemleri yapılıp evi sıfır olarak satmaya çalışmalarıdır evi görmeden kesinlikle karar vermeyiniz.

3- Yazlık evinizin bütün belgelere sahip olduğunu kontrol ediniz. Evin tapusu, Oturma Ruhsatı, Vs belgelere bakınız.

4- Evde kullanılan mutfak eşyası, Banyo, musluk gibi eşyaların kalitesine sağlamlığına bakılmalı.

5- Yazlık satılık ev bitmemiş ise bitirileceği tarihi mutlaka sözleşme yapılmalı. Sözleşmeye bitiş tarihi taahhüt edilmeli.

Yazlık Evlerimizde bazı yaptığımız projeler?

  • Edremit havuzlu yazlık villa,
  • Altınoluk havuzlu yazlık villa,
  • Akçay havuzlu yazlık villa,
  • Burhaniye havuzlu yazlık villa,
  • Edremit yazlık daire,
  • Altınoluk yazlık daire,
  • Akçay yazlık daire,
  • Burhaniye yazlık daire,

Projelerini hayata geçirmekteyiz aynı zamanda bitmiş projelerden yazlık ev sahibi yapmaya devam ediyoruz.

Yazlık Ev satışımız nerelerde devam ediyor?

Edremit körfezinde yazlık ev isterseniz mutlaka bize danışın. Arsanız var ise arsa üzerine anahtar teslim iş yapabiliriz. Anahtar teslim projelerimize bakabilirsiniz. Müşterilerimizi Edremit’te yazlık daire, Akçay da yazlık daire, Altınolukta yazlık daire, sahibi yapmaya devam ediyoruz. Aynı zamanda yazlık villa Edremit’te yazlık daire, Akçay da yazlık daire, Altınolukta yazlık daire, sahibi yapıyoruz. Edremit körfezinde yazlık daire ve villa, yazlık ev en uygun fiyata en kaliteli işçilik ile sizleri yazlık ev sahibi yapıyoruz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.