Çelik inşaat, Edremit, Akçay, Altınoluk tüm Edremit körfezinde tadilat, tamirat ile ilgili aldığı işleri özenle yapmaktadır. Anahtar teslim projelermiz olduğu gibi istediğiniz tadilatı tamiratı projelendirebiliriz.

Çatı tadilatı,boya tadilatı, fayans tadilatı, parke tadilatı, mutfak mobilya tadilatı elektrik tadilatı su işleri tadilatı ev ve iş yerleri ile alakalı tadilatları yapmaktayız.

Tadilat Projelerinizde dikkat ettiklerimiz.

1. Tadilat, tamirat boya işleri işinde usta ustalarımız ile çalışır ve bundan taviz vermeyiz.

Kesinlikle tadilat işlerinde usta kişilerin yaptığı tadilat, tamirat işlerinde usta ellerin yardımını kullanır çalıştığımız tüm tadilatlarda işin ustasına teslim ederiz.

2. Tadilat tamirat işlerinde referanslarımız önemlidir.

İşleri her zaman usta ellere bıraktığımız gibi daha önce güzel referansları mevcut ustalarımız ile tadilat işlerimizi gerçekleştiririz. Bu işlem hem işlerimizde referans kazanıp hemde işi usta tadilat ustalarına emanet ettiğimiz için işi daha çabuk bitiririz.

3. UstalarıTadilat, Tamirat ve Boya Badana İşlemleri Sırasında ustalarımızı gözlemleriz.

Ustalarımızı iş sırasında takip ederek yaptıkları işleri özen göstererek yapmasını sağlarız. Eğer istediğimiz şekilde olmadığını görürsek müdahale ederiz, işin tekrar daha özenli yapılmasını sağlarız.

4. Sözleşme imzalarız.

Tadilat ve tamiratın tam zamanında ve belirlenen zamanda yapılmasını sağlamak için sözleşme yaparız. Söz verdiğimiz zamanda söz verdiğimiz işi tam zamanında yaparak tadilat, tamirat işlerinizi zamanında teslim ederiz.

5. Tadilat ve tamirat Sırasında Faal Olarak ustalarımızı denetleriz.

Tadilat tamirat sırasında ustalarımızı denetleriz bu yüzden olası hataların önüne geçerek tadilat işlerinin en iyi şekilde bitirilmesini sağlarız.

6. En iyi malzeme en uygun malzemeler ile çalışırız.

Tadilat, tamirat, fayans işleri, parke tadilatı, elektrik tesisatı tamiratı işlerimizde en iyi en uygun maliyetli ürünler ile çalışırız eğer müşterimizin istediği özel bir ürün olur ise temin edip tadilat işlerinde kullanırız.